Barnens Dags
Riksförbunds partners


Styrelsen för Stiftelsen Barnens Dag 2019



Anders Edholm, Ordförande
anders@edholm.us

Rana Nasrindotter, Vice ordförande
rana.nasrindotter@stockholm.se20

Lennart Nordfors, Ordinarie
lennart.nordfors@gullers.se

Amanda Cardell, Ordinarie
amandacardell@gmail.com

Kristina Axén Olin, Ordinarie
kristina.axen.olin@riksdagen.se

Daniela Sameland, Suppleant
daniela.sameland@gmail.com

Zeinab Hussein, Suppleant
zeinab.golmami@hotmail.com

Maliha Khan, Suppleant
maliha.ekhan@gmail.com

Mario Moya Jeldres, Suppleant
mario.moya.jeldres@kristdemokraterna.se

Åsa Sjöberg, Suppleant
asa.sjoberg@mp.se

Barnens Dags Riksförbunds partners


¨¨